Mercedes: e85 bioetanol használat w124 230E-be (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

e85 bioetanol használat w124 230E-be

Ezt a témát Fazekas Márton indította 15 éve

Sziasztok,

Használ valaki közületek rendszeresen e85-öt a Mergájában? Hogy viseli? Milyen arányban érdemes a benzinnel keverni? Kell állítani valamit? Mennyivel fogyaszt többet? Megéri?
Előre is kösz a tippeket.

Hozzászólások eddig: 2

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Harold Harold üzente 1 napja

Sometimes, blogging is a bit tiresome specially if you need to update more topics.”,** แทงบอลโลก 2026 https://brightersmilechicago.com/

Válasz

Jónás Attila János üzente 14 éve

Szia!
Nekem egy 84-es 190 E-s Mercim van 2000 ccm.,én már használtam az E-85-öt tisztán is átalakító nélkül,de inkán 50-50 % -ban használd-így nem károsítja a motort,hogy jobban megy tölle az tuti és 10-15%-kal eszik csak többet ,ha felesben tankolód.Figyelj a benzin szűrökre,mert az első alkalomkor kicsinálja az E-85,de ha újak a szűrők, akkor semmi gond.Amennyiben meg tisztán tankolód az E-85 -öt,akkor előtte cseréld ki a K-jetronik-ón a nyomás szabályzót,ha nem menne az E-85-tel,mert a nyomás szabályzóban a membránt is el cseszi és a túlnyomás miatt be sem indul a motor,de ha megy vele rendesen akkor semmi gond,nem kell cserélni.
Sok sikert!
Kb:3.000.-forintot tudsz spórolni egy tankon,ha felesben tankolód!!!

Válasz

Ez történt a közösségben:

Harold Harold írta 1 napja a(z) W 220 nincs hang. fórumtémában:

I think you have remarked some very interesting points , ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) w220 hiba fórumtémában:

Hair styling Methods for Petite Girls Clothes with great knitted...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W220 350l fórumtémában:

Great post, you have pointed out some excellent points , I ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W219 fórumtémában:

Aw, it was an incredibly good post. In concept I would like to ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W215 CL500 fórumtémában:

very nice post, i undoubtedly enjoy this excellent website, ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W212 E350CDI tapasztalatok fórumtémában:

What?s Happening i am new to this, I stumbled upon this I...

Harold Harold írta 1 napja a(z) w212 350 cdi Limp mode fórumtémában:

Thanks for the good critique. Me and my neighbor were just ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W211 Probléma fórumtémában:

But trust me, this movie is actually original in its plot ...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W211 megismerése fórumtémában:

Thanks for expressing your ideas. I would also like to...

Harold Harold írta 1 napja a(z) W211 hátsó lámpa fórumtémában:

Awesome! I thank you your contribution to this matter. It...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu