Mercedes: W210 (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

W210

Ezt a témát Balogh Róbert indította 12 éve

DIFFI

Hozzászólások eddig: 27

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Harold Harold üzente 2 órája

Sooner or later (which transit can last a long time) you are going to rid all by yourself of aged fears and restrictions, likewise as things that were programmed into you whenever you ended up pretty youthful! บอลโลก https://brightersmilechicago.com/

Válasz

Gyuris Gábor üzente 9 éve

sziasztok.kérdésem lenne w210 kétzonás digitklima az (EC)gombot nem tudom kikapcsolni mindig világit pirosan vagy hideg idöben ennek ez igy normális aki tudna segiteni köszi elöre is. csao

Válasz

Győri Zsolt üzente 9 éve

Itt nem divat válaszolni?

Válasz

Győri Zsolt üzente 9 éve

Hol tudok kezelési , javítási kézikönyvet letölteni, w210 E320 2001-hez? Köszi a válaszokat.

Válasz

Kőszegi Dániel üzente 9 éve

Sziasztok!

Segítségeteket kérném! Egy Svájcból behozott Mercedes w 210 rendelkezem! A tompított fényszóró folyamatosan világít, és szeretném, ha én tudnám kapcsolni! Elvileg ezt ki lehet kódolni..
'Merci' szervizben az ismerős vagy nem akart vagy nem tudott segíteni, mi lehet a megoldás??

Válaszotokat nagyon köszönöm!

Válasz

Vilcsek Gábor üzente 9 éve

Sziasztok!
Nem tudom váltani és villogtatni a fényszórót. (W210 98' 300TD)
Csak tompított van.
Az összes biztosítékot megnéztem már... :(
A müszerfalon sem világít a kék lámpa.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Válasz

magyar istván üzente 9 éve

Sziasztok! W210 3000 td Avangart :az a gondom hogy a fűtésem csak egyforma meleget fúj akármilyen hőmérsékletre állítom a vezérlőt!Fülke hőmérséklet jeladó lenne a gond?másik gondom a világítás állandóan hibát jelez ,pedig már az összes izzót kicseréltem megfelelő értékűre,tudnátok segíteni megköszönném!!!!

Válasz

Illés Gyula üzente 9 éve

Sziasztok!

Az alábbi honlapon sok rajzot és alkatrésszámot lehet Találni: https://partsouq.com/en
de az alábbi adatok az alábbi sorrendben szükséges meg adni: (én kocsimon szemléltetem)
C200 Kompressor
W203.042 (kaszni)
M271.940 (motor)
a többi adat (évjárat, köbcenti, teljesítmény) itt már nem túl fontos.
Jelezzen, akinek hasznos volt az infó, vagy valamit nem ért.

Válasz

Rüll György üzente 10 éve

Üdv Mindenkinek!

Vettem egy 2001-es SL500-ast, s mivel újdonsült Merci tulaj vagyok, ért pár meglepetés. Pl nem látok motorolajszint ellenőrző lehetőséget, ugyanakkor szemből nézve a motor végénél, már a váltónál megy lefelé egy cső, abban csak vakdugó van, pálca nincs, az a váltóolaj ellenőrzője lenne? Mellette közvetlenül alacsonyabban egy másik, aminek a kupakján csak mercedes szervízben nyitható felirat olvasható, ez a váltó felett kanyarodik el az utastér irányába. Ha valaki járatos a V8-as motorokban, vagy van leírása ehhez a motorhoz, azt nagyon megköszönném.

Válasz

Juhász Mária üzente 10 éve

Sziasztok!

1999 -es Mercedes C diesel tulajdonosa vagyok, segítség kellene hol található benne a holtponti- főtengely jeladó? vagy van benne holtponti és vezérlő jeladó is? vagy ez a három ugyan az? vagy csak egy jeladó van benne? Meleg motor nem idul be, ha vissza hűl akkor nincs vele gond. :-)
Köszönöm a válaszokat.
Üdv. Marcsi

Válasz

Ugrás a(z) oldalra

Ez történt a közösségben:

Harold Harold írta 2 órája a(z) W 220 nincs hang. fórumtémában:

I think you have remarked some very interesting points , ...

Harold Harold írta 2 órája a(z) w220 hiba fórumtémában:

Hair styling Methods for Petite Girls Clothes with great knitted...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W220 350l fórumtémában:

Great post, you have pointed out some excellent points , I ...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W219 fórumtémában:

Aw, it was an incredibly good post. In concept I would like to ...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W215 CL500 fórumtémában:

very nice post, i undoubtedly enjoy this excellent website, ...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W212 E350CDI tapasztalatok fórumtémában:

What?s Happening i am new to this, I stumbled upon this I...

Harold Harold írta 2 órája a(z) w212 350 cdi Limp mode fórumtémában:

Thanks for the good critique. Me and my neighbor were just ...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W211 Probléma fórumtémában:

But trust me, this movie is actually original in its plot ...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W211 megismerése fórumtémában:

Thanks for expressing your ideas. I would also like to...

Harold Harold írta 2 órája a(z) W211 hátsó lámpa fórumtémában:

Awesome! I thank you your contribution to this matter. It...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu