Mercedes: w203 2005 C220 CDI automata (fórum)

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a Mercedes klub közösségi oldalán!

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2619 fő
  • Képek - 191 db
  • Videók - 9 db
  • Blogbejegyzések - 10 db
  • Fórumtémák - 263 db
  • Linkek - 11 db

Üdvözlettel,

Mercedes klub vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

w203 2005 C220 CDI automata

Ezt a témát Jusztin Richárd indította 11 éve

Sziasztok!
Először isvilágítás kapcsolót keresek ehhez a típushoz, ha valakinek van vagy tud valahol akkor ne tartsa magában!

Másodszor az automata váltómmal van probléma. Nyilván nem a fórumon akarom megjavítani és nem is itthon én magamnak, de karácsony előtt nem igazán találni még hobby szerelőt sem nem hogy olyat aki ért is hozzá. Én meg aggódom az alábbi hiba miatt:
Hidegen (kinti hőm.: 0-10 C°) normálisan elindul az ató de ahogy feljebb kapcsol 2ben egy nagy rántás mindig ugyanabban a fordulattartományban majd feljebb váltásnál a 3. fokozatom végig rángat ami feljebb nem kapcsolok. Melegen ez elmúlik, viszont 2. fokozati rántás ugyanúgy megmarad és 3at fordulatszám emelkedéssel kapcsolja fel. a többi sebességet szépen kapcsolja. Mire számíthatok? Olaj cserében bízok hogy a rángatást megoldja de az erős rántás 2 fokozatban biztos hogy valami fizikai sérülés okozza.
Kösz hogy elolvastátok.

Hozzászólások eddig: 1

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Harold Harold üzente 8 órája

Youre so cool! I dont suppose Ive read anything this way before. So nice to uncover somebody by incorporating original applying for grants this subject. realy thank you for starting this up. this website is one thing that is required on the internet, someone after some originality. helpful job for bringing new stuff to your world wide web! บอลโลก https://brightersmilechicago.com/

Válasz

Ez történt a közösségben:

Harold Harold írta 8 órája a(z) W 220 nincs hang. fórumtémában:

I think you have remarked some very interesting points , ...

Harold Harold írta 8 órája a(z) w220 hiba fórumtémában:

Hair styling Methods for Petite Girls Clothes with great knitted...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W220 350l fórumtémában:

Great post, you have pointed out some excellent points , I ...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W219 fórumtémában:

Aw, it was an incredibly good post. In concept I would like to ...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W215 CL500 fórumtémában:

very nice post, i undoubtedly enjoy this excellent website, ...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W212 E350CDI tapasztalatok fórumtémában:

What?s Happening i am new to this, I stumbled upon this I...

Harold Harold írta 8 órája a(z) w212 350 cdi Limp mode fórumtémában:

Thanks for the good critique. Me and my neighbor were just ...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W211 Probléma fórumtémában:

But trust me, this movie is actually original in its plot ...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W211 megismerése fórumtémában:

Thanks for expressing your ideas. I would also like to...

Harold Harold írta 8 órája a(z) W211 hátsó lámpa fórumtémában:

Awesome! I thank you your contribution to this matter. It...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu